|
Ja się dziwię, że nadal bronicie Hyballę, dobrał sobie skład z dwoma napastnikami, a właściwie z napastnikiem i kołkiem - a Kuba pewnie cały mecz na ławie przesiedzi, zamiast wyjść na kierownicy.
Oni już sami nie wiedzą co i jak mają grać. Przykro się na to patrzy, na boisku nie ma drużyny.
Nikt mi nie wmówi, że trener wszystko optymalnie ustawia - tylko piłkarze nie umieją biegać.
|