pomeran napisał(a):

|
Niezrozumiałe wybory personalne (np. medved) i dobór taktyki do posiadanych zawodników i do rywala z którym grasz.. jakby to Zibi Boniek powiedział... top. ...
|
Ja rozumiem wszystko. Ale piłkarze nie pokazali kompletnie nic. To tak wygląda jakby chcieli odwalić pańszczyznę, wziąć pensje i jechać do domu. A po sezonie uciekać z Krakowa.