Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.05.2021, 20:15
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ten wywiad czytałem 2 razy,cuchnie tu na kilometr i to czyms mocno posmarowanym.
Nagle tyyyle fachowców nie potrafi zauwazyc ze to piłkarze nagle przestali grac i biegac...
no popatrzcie takie cuda
a ogladajac ostatnie mecze nie potrafia celnie do siebie podać,to tez wina Hybalii.....
mam takie same odczucia. Jakby ktoś Panu Motyce powiedział co i w jaki sposób przedstawić.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując