Drozd napisał(a):

Nie ślepy tylko naiwny, nie może pojąć że "kapitan" może grać przeciwko własnej drużynie, a maciuś przecież sie zarzeka ze to nie celowo zrobił karnego w derbach, albo odpuścił krycie z Rakowem i Wartą.
Wiec kolego Ogryzek nie udawaj idioty bo kogoś przekonasz...
|
Tak masz rację to przez Sadloka musimy pożegnać Hyballę. Teraz to do mnie dotarło. Niesamowite! Jak jeden kopacz zrobił koło dupy Hyballi! No mistrz intryg!
Drozd - myliłem się - masz rację to przez Sadloka skończyła się ta przygoda Petera.