|
Nie ślepy tylko naiwny, nie może pojąć że "kapitan" może grać przeciwko własnej drużynie, a maciuś przecież sie zarzeka ze to nie celowo zrobił karnego w derbach, albo odpuścił krycie z Rakowem i Wartą.
Wiec kolego Ogryzek nie udawaj idioty bo kogoś przekonasz...
|