Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1897
Stary 08.05.2021, 16:29
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Grunt ze Maciuś Sadlok nowy kontrakt podpisał on bedzie decydował kto i jak ,i ile trzeba bedzie biegac zeby był nowy trener.
A w grudniu kolejny trener ,tym razem z ambitym zadaniem ratowania paru punktów straty do przedostatniego miejsca w tabeli.tylko ze to juz nic nie da bo spadają 3 .
Maciuś tym razem troche wiecej pobiega,tak asekurancko.

Patologia połaczona z tragedią/komedią,Monty Python z tego klubu sie robi i zmierza ku 1 lidze.
Ale czemu przeinaczasz. Przecież to trener Hyballa dał Mackowi nowy kontrakt wstawiając go w prawie każdym meczu, prez cp aktywował klauzulę w jego kontrakcie.
Czy Hyballa (taki bezkompromisowy) dał się zahipnotyzować Sadlokowi?

btw
Ty też robisz z Hyballi debila który mimo ze Sadlok pod nim niby dołki kopie to wstawia go do11 bo jest ślepy?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując