Wojtas napisał(a):

Grunt ze Maciuś Sadlok nowy kontrakt podpisał on bedzie decydował kto i jak ,i ile trzeba bedzie biegac zeby był nowy trener.
A w grudniu kolejny trener ,tym razem z ambitym zadaniem ratowania paru punktów straty do przedostatniego miejsca w tabeli.tylko ze to juz nic nie da bo spadają 3 .
Maciuś tym razem troche wiecej pobiega,tak asekurancko.
Patologia połaczona z tragedią/komedią,Monty Python z tego klubu sie robi i zmierza ku 1 lidze.
|
Ale czemu przeinaczasz. Przecież to trener Hyballa dał Mackowi nowy kontrakt wstawiając go w prawie każdym meczu, prez cp aktywował klauzulę w jego kontrakcie.
Czy Hyballa (taki bezkompromisowy) dał się zahipnotyzować Sadlokowi?
btw
Ty też robisz z Hyballi debila który mimo ze Sadlok pod nim niby dołki kopie to wstawia go do11 bo jest ślepy?