Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1894
Stary 08.05.2021, 16:24
Grunt ze Maciuś Sadlok nowy kontrakt podpisał on bedzie decydował kto i jak ,i ile trzeba bedzie biegac zeby był nowy trener.
A w grudniu kolejny trener ,tym razem z ambitym zadaniem ratowania paru punktów straty do przedostatniego miejsca w tabeli.tylko ze to juz nic nie da bo spadają 3 .
Maciuś tym razem troche wiecej pobiega,tak asekurancko.

Patologia połaczona z tragedią/komedią,Monty Python z tego klubu sie robi i zmierza ku 1 lidze.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.05.2021 o godz. 16:26.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując