Drozd napisał(a):

A to Hyballa wszystkim z zarządu poucinał języki?
Skoro byle kopacz może wylewać swoje śmichu warte żale w mediach i nikt na to nie reaguje co co sobie można o tej sytuacji pomyśleć?
Zwolnienie Hyballi w naszej sytuacji to hiperdebilizm, a wszystko zmierza w tym kierunku... wbrew zdrowemu rozsądkowi.
|
A to zarząd ma poucinać języki piłkarzom? Ktoś już to napisał ,co maja JCS jeszcze odsunąć od składu jeszcze bardziej?