Merkury napisał(a):

|
Niestety ten brak profesjonalizmu widać na każdym kroku. Ilu trenerów za kadencji trzech Muszkieterów zmieniliśmy, ilu płacimy kasę a cały czas gadamy o długach które w części już idą na konto braci B i spółki. Koniec końców kibic ma płacić hajs vide Socios i siedzieć cicho a burdel jaki był w klubie dalej trwa w najlepsze tyle że aktorzy się zmienili.
|
No ilu?Hyballa jest trzecim trenerem za ich kadencji drugim przez nich zatrudnionym.Na razie dalej pracuje.