Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1880
Stary 08.05.2021, 13:52
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Ano ma, taki Skorża wolał przesiedzieć mecz Lecha z Legią na trybunach, żeby dopiero później wskoczyć na pokład.

Hyballa jest bezkompromisowy jeśli zarząd dobrze go prześwietlił () to musieli przewidzieć, że wyje.bie 3/4 składu bo to najzwyczajniejszy szrot albo i gorzej, który nawet do biegania się nie nadaje. No cóż trzeba było zadbać o jakiś pion sportowy, może wtedy by żarło i nikt by nie płakał, że nie ma kogo sprowadzić za Silve czy Chuce
No to ja zrobię to samo co Hyballa (tj. "wyjębię 3/4 składu") za pół ceny (to chyba cytat ze Smudy, chłopa ze wsi pod Wodzisławiem Śląskim) tylko niech mi sprowadzą dobrych piłkarzy! No, a wtedy piłkarze będą sami dla mnie wygrywać mecze. Będę jak Baryła za czasów wczesnej telefoniki. Ale, ale... trener nie jest chyba od wyjeb...ania tylko od trenowania?

Rozumiem że ta słynna niemiecka szkoła da się zamknąć w jednym słowie: zapierdalać (jak to będzie po niemiecku?)? Jeśli tak to tradycyjnie w kontrze do piszących powyżej: czekam na Leszka Ojrzyńskiego. U niego też się zap..dala tylko będzie mniejszy szum wokół siebie robił.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując