Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1875
Stary 08.05.2021, 12:55
przyjdzie, potrenuje 2-3 miesiące a kaska będzie wpadać przez minimum rok. myślę, że każdy bezrobotny trener polskiej myśli szkoleniowej przyjmie propozycje z pocałowaniem ręki.



trener do lata i lecimy dalej
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując