Patryko napisał(a):

Jeżeli Hyballa wyleci, to ja się tylko zastanawiam jaki trener-samobójca przyjdzie tu trenować:
1. od piłkarzy nie można wymagać, bo się obrażą
2. brak kasy na solidne wzmocnienia
3. kadra słaba lub bardzo słaba, 3 spadające drużyny, presja utrzymania
4. zerowy margines błędu, po paru słabszych meczach bardzo prawdopodobny wylot z klubu
Ktoś, kto się tego podejmie, musi mieć jaja z tytanu.
|
O to nie martwiłbym się . Wiadomo , że nie przyjdzie trener , który się szanuje ale taki Bartoszek, Ojrzyński czy inny przedstawiciel PMŚ przyjmie posadę z pocałowaniem ręki choćby wiedział , że wyleci za kilka miesięcy.