pepe72 napisał(a):

Pierwszą szramą było odejście Piotra Obidzińskiego.
Jak widać Piotrki nie mają łatwo w Wiśle.
|
Ja się zastanawiam, jak to jest, że oni się jeszcze nie zaczęli żreć między sobą. Będzie jak z triumwiratem w Rzymie i tego porównania użyje Czerepach.