|
Z resztą to właśnie świadczy o tym że ukręcił z gówna bat.Sezon dzielil z Wdowczykiem.Został trenerem dopiero w 10 kolejce.
Hyballa nie chce pracować z tymi których ma tylko odrzuca kolejnych zawodników a nie wydaje mi się aby było nas stać na zatrudnienie graczy lepszych w takich ilościach
|