Armin napisał(a):

Ciekawe, czy kontrakt z trenerem zawiera jakiś zapis o podejmowaniu przez niego jakiejś pracy na boku, czy było to tylko dżentelmeńskie uzgodnienie między nim a zarządem. Choć skłaniam się niestety ku opcji drugiej. Byłoby szkoda, bo może dałoby się rozwiązać umowę bez potrzeby spłacenia trenera