Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1852
Stary 08.05.2021, 08:25
Armin napisał(a):Wyświetl post
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-15599617 jeśli to prawda no to chyba już mamy jasność co do odejścia trenera. Ciekawe kto przyjdzie.
Ciekawe, czy kontrakt z trenerem zawiera jakiś zapis o podejmowaniu przez niego jakiejś pracy na boku, czy było to tylko dżentelmeńskie uzgodnienie między nim a zarządem. Choć skłaniam się niestety ku opcji drugiej. Byłoby szkoda, bo może dałoby się rozwiązać umowę bez potrzeby spłacenia trenera
Odpowiedz cytując