prowokujesz i prowokujesz , ale sie nie doczekasz
btw na każdym szanujacym sie forum, za zakładanie kolejnych kont, gdy sie na jednym dostaje bana, dostaje sie bana dożywotniego
a tutaj prosze może miec, można sie tym chwalić w avatarze , a gawiedź i tak podejmuje z tobą dyskusje na poziomie rozprawek w specjalach jakie kiedyś pkp podstawiało na nieodległe wyjazdy np na katowice czy zabrze (dalej to już jednak strach

) , gdy jeszcze szalikowcy coś tam piłka sie interesowali a nie tylko kasą z prochów
nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ze skali własnej kompromitacji uparcie cytując zdanie wyrwane z kontekstu , bo zapewne nie zrozumiałeś co akurat w poście przedpiszcy poparłem a co nie
i dupolizie nie powołuj sie na "decyzyjnego" socios , bo moim skromnym zdaniem ta postawa
jest gorsza niż nie mówić nic