Booze1988 napisał(a):

A czy Ty rozumiesz jaka jest różnice między trenowaniem a przetrenowaniem. Mniej więcej taka jak między przytulaniem a uduszeniem.
|
A byłeś widziałeś czy tylko opierasz się na fantazjach z TT. Dla przykładu jeden biegacz amator ale coś tam biegał drugi wcale nie biegał. I ten drugi po przebiegnięciu jakiegoś tam dystansu dajmy ma to 1km mówi ze jest wykończony i wogole przetrenowany. No niby tak ale odnosząc to na naszych kopaczy to nie grają za frytki tylko za poważna kapuche jak na miejsce naszej eklapy. I albo idziemy do przodu i myślimy aby kiedyś pograć w pucharach albo będziemy się kopać dalej po czołach aż się s.......imy słysząc na każdym kroku że potrzeba więcej siana. Jak mamy się kopać po czołach to lepiej dać sobie spokój.