Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1826
Stary 07.05.2021, 20:02
Booze1988 napisał(a):Wyświetl post
A czy Ty rozumiesz jaka jest różnice między trenowaniem a przetrenowaniem. Mniej więcej taka jak między przytulaniem a uduszeniem.
A byłeś widziałeś czy tylko opierasz się na fantazjach z TT. Dla przykładu jeden biegacz amator ale coś tam biegał drugi wcale nie biegał. I ten drugi po przebiegnięciu jakiegoś tam dystansu dajmy ma to 1km mówi ze jest wykończony i wogole przetrenowany. No niby tak ale odnosząc to na naszych kopaczy to nie grają za frytki tylko za poważna kapuche jak na miejsce naszej eklapy. I albo idziemy do przodu i myślimy aby kiedyś pograć w pucharach albo będziemy się kopać dalej po czołach aż się s.......imy słysząc na każdym kroku że potrzeba więcej siana. Jak mamy się kopać po czołach to lepiej dać sobie spokój.
Odpowiedz cytując