Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1825
Stary 07.05.2021, 20:00
Niektórzy z Was widzę, że narzekają na poziom sportowy drużyny przy Hyballi.

Ja sądzę, że on nie do końca wiedział z jakimi ogórami ma do czynienia. To są piłkarze, którzy nigdy w życiu nie trenowali tak, jak się to standardowo robi na Zachodzie. Wywiad nie tylko z Gumnym to potwierdza, ale praktycznie z każdym kto wyjeżdża na Zachód. W Polsce trenuje się lekko i przyjemnie, potem lekko i przyjemnie kopie się po czole i kasuje wypłatę na konto. I taka nas czeka perspektywa jak Hyballa wyleci.

Zespół jest przetrenowany ale jak przebrniemy wiosnę, okres przygotowawczy, to to zaprocentuje w nowym sezonie. Niestety obawiam się, że wylot Hyballi jest przesądzony a Wisła zatrudni jakiegoś polskiego farfocla który będzie "uprzejmy" dla naszych wkładek do koszulek, żeby się zbytnio nie przemęczyły.

Podsumowując: na okres listopad-grudzień 2021 r. przewiduję tutaj na forum gorączkowe liczenie ile jeszcze nam potrzeba punktów do utrzymania.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując