Booze1988 napisał(a):

|
Od budowania firmy fizycznej jest przerwa zimowa i letnia, a nie dwutygodniowy czas na mecze reprezentacji.
|
Gdzies wczesniej był link do Stano-wiska.
Mozna o tym dziennikarzu róznie myślec, ale pewna wiedzę ponadprzeciętną jednak ma. Tam ci wszystko tłumaczy...
