Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1819
Stary 07.05.2021, 19:46
Booze1988 napisał(a):Wyświetl post
Od budowania firmy fizycznej jest przerwa zimowa i letnia, a nie dwutygodniowy czas na mecze reprezentacji.
No świetnie to proponuje wogole nie trenować tylko pomiędzy przerwami, a zawodników kontraktować tylko na mecze niech jeżdżą ,zwiedzają co się bedą przemęczać za marne parędziesiąt tysi zajęcia z taktyki można poprowadzić online. To trzeba Gmocha odkopać świetnie to rozrysuje i rozpierdalamy wszystkich w tej lidze
Ty czytasz co piszesz
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 07.05.2021 o godz. 19:50.
Odpowiedz cytując