Booze1988 napisał(a):

|
Od budowania firmy fizycznej jest przerwa zimowa i letnia, a nie dwutygodniowy czas na mecze reprezentacji.
|
No świetnie to proponuje wogole nie trenować tylko pomiędzy przerwami, a zawodników kontraktować tylko na mecze

niech jeżdżą ,zwiedzają co się bedą przemęczać za marne parędziesiąt tysi

zajęcia z taktyki można poprowadzić online. To trzeba Gmocha odkopać świetnie to rozrysuje i rozpierdalamy wszystkich w tej lidze
Ty czytasz co piszesz
