Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#624
Stary 07.05.2021, 19:33
Jeżeli do tej pory nikt nie zareagował z Włodarzy choćby na twiterze i nie ustosunkował się do wywiadu to niestety skłaniam się do opcji , że w klubie widzieli ten wywiad przez publikacją .

Chciałbym się mylić ale chyba właśnie klub zalicza kolejny koszmarek PRowy po Buksie, praniu brudów na twitterze z Obim + nieszczęsny wywiad Kuby w Foodtrucku.
Na temat Hyballi możemy się spierać i przerzucać argumentami a decyzja będzie i tak po stronie klubu i nam pozostanie ją zaakceptować ale tutaj chyba jest pełna zgoda , że strasznie słabo to wygląda . Najpierw Basha , teraz Silva a reakcji brak.
Odpowiedz cytując