Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1811
Stary 07.05.2021, 18:42
Jeśli zwolnią Hyballę tzn że w tym klubie chyba już nigdy nie będzie normalnie. Pokładałem wielkie nadziej w Trio, wiem że się uczą zarządzać klubem dlatego nigdy do tej pory ich nie krytykowałem za wpadki. Ale z każdym dniem mój początkowy entuzjazm opada.

PS. Twitter to rak. Ten kto to wymyślił powinien się smażyć w piekle. Każdy debil może napisać dowolny idiotyzm, który zaczyna żyć własnym życiem. Tak wiem... wolność słowa, ble ble ble.
Odpowiedz cytując