|
To jest skandal że klub nie zareagował po wywiadzie Carlosa. Czy to będzie w Wiśle Kraków norma że zawodnik będzie
jechał po trenerze a zarząd nie zareaguje?.
Chyba że w innych klubach tak jest a my się jeszcze nie dostosowaliśmy?.
Może zamiast szukania trenera niech nim zostanie nasza legenda Kuba Błaszczykowski. Taniej będzie.
|