ashkeczup napisał(a):

|
Czekaj, czekaj... Mówisz, że zostanie 3 zawodników? Pominę bramkarzy, wiadomo, nie muszą biegać maratonów. Obrona: Frydrych, Kone, Gruszkowski, Szot, Szota, Sadlok, Wachowiak. Przecież ja nawet do pomocników nie doszedłem, a naliczyłem 7, którzy niemal ze 100% pewnością zostaną.
|
No niby tak ale jeśli by się trzymać dokładnie tej tezy to drugą rundę ci zawodnicy mają ewentualnie z tym trenerem dopiero przed sobą ...