Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.05.2021, 14:37
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Chciałeś mnie obrazić? To też trzeba umieć. Albo być choć trochę inteligentnym

Tak, jestem aby Hyballa odszedł, ale akurat nie zarzucałem mu kwestii "warsztatu" a to że jest "toksyczny" we współpracy. I najlepiej w sytuacji w jakie się znaleźliśmy (konflikt) żeby odszedł. Nie znaczy to ze nie mogę mu wytykać innych "mniejszych" błędów. Ale nie to jest dla mnie kluczowe.
No nie wiem, ja się tam zaśmiałem. Zwykle się z panem Czeperachem nie zgadzałem, ale wątpliwości, że jest znacznie inteligentniejszy od Ciebie nie mam żadnych.
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując