Harcownik napisał(a):

|
No wszedłem choć nie korzystam z instagrama i nic tam piz..czkowatego nie widziałem. Normalny chłop zdaje się jakieś zdjęcia z żoną i dzieckiem wrzucił. Miał pozować z maczetą czy jak?
|
Jest ci_powaty ponieważ:
1) jeżeli jak twierdzi - trener mu nie powiedział dlaczego go odstawił od składu - to mógł się go zapytać
2) nawet jeżeli trener dalej nie powiedziałby o co chodzi, to powinien dążyć do rozwiązania sprawy wewnątrz klubu (poprzez prezesa czy kogokolwiek)
3) poleciał do gazet żalić się na trenera ponieważ WISŁA NIE PRZEDŁUŻY Z NIM KONTRAKTU. Przecież gdyby ta ciota dostała kontrakt to nawet by nie było tematu
4) nie był tak chętny do rozmów jak Skowronek odstawił go na kilka miesięcy. Wtedy hajs się zgadzał, więc nie było co wstrzynać awantury