Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1756
Stary 07.05.2021, 12:07
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
facet zostaje ekspertem taktycznym w telewizji niemieckiej (swiatowy top pilkarski) , no ale NIE ZNA SIE , znaja sie za to forumowicze twsd , głupi ci niemcy , mogli wziasc do studia ogryzka , itp wyszloby taniej (?) i lepiej
Pisałem już kilka razy - zajmij się robieniem tematów meczowych - nic poza tym.

Jak chcesz pisać o kimś, że się nie zna - to nie powołuj się na Ogryzka, tylko drwij z Kuby, że on jest ekspertem i co on tam widział i co się zna. Kuba grał w Niemczech ? Zna metody treningowe ? Chyba nie... przecież karierę spędził w Dubaju i bajlando na treningu nie miało końca.. :/

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ale Papszun nie miał grającego właściciela w szatni.
wolfy wytłumacz mi: czy Ty sugerujesz. że Kubie nie chce sie zapierdalać i w tym jest problem? Bo jak inaczej odczytac tego posta? Kto jak kto, ale Błaszczykowski DOSKONALE zna pojęcie "hard work" i wie, że przynosi to efekty. Inną kwestią jest jego wiek i zdrowie i wiadomo, że każdy rozsądnie myślący szkoleniowiec nie przywali zawodnikowi po takich przejściach takiego samego obciążenia jak reszcie .
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 07.05.2021 o godz. 12:09.

Odpowiedz cytując