DO DZIENNIKARZY, bo wiem, że to czytacie. CH*J Wam w Wasze pismackie du*y za zdania takie, jak np. to z Twittera
Cytat:
|
Jean Carlos Silva chyba po raz pierwszy w trendach. Szkoda, że nie po jakimś mega golu, ale ogólnie to się chłopu nie dziwię. I innym też, którzy na razie nie mówią jeszcze głośno
|
I takich cytatów od dziennikarzy, którzy niby wiedzą, co sie dzieje, ale nie powiedzą jest więcej. Wychodzi na to, że WSZYSCY WSZYSTKO DOOKOŁA WIEDZĄ, a na końcu cierpi kibic, który nie utrzymuje się jak pijawka z Wisły, a na nią kładzie swoje pieniądze. HA TFU.