Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1738
Stary 07.05.2021, 11:09
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
A ja bardzo sceptycznie podchodzę do słów JCS. Był wywiad z Makiem, co do którego nie ma wątpliwości, że Wisłę w serduchu ma. I on powiedział, że decyzja Hyballi go zabolała, ale doceniał fakt, że trener powiedział mu to wprost, bez owijania w bawełnę i dziwnych gierek.
Może ugryzł się w język i nie chciał robić większego kwasu wokół klubu.

Odpowiedz cytując