Aalcman napisał(a):

|
A ja bardzo sceptycznie podchodzę do słów JCS. Był wywiad z Makiem, co do którego nie ma wątpliwości, że Wisłę w serduchu ma. I on powiedział, że decyzja Hyballi go zabolała, ale doceniał fakt, że trener powiedział mu to wprost, bez owijania w bawełnę i dziwnych gierek.
|
Może ugryzł się w język i nie chciał robić większego kwasu wokół klubu.