Temat
:
Peter Hyballa trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
1737
07.05.2021, 11:03
A przeciez Silva nie narzeka ze sa ciezkie treningi. Narzeka, ze nie gra. Hyballi zabraklo juz zawodnikow do wywalenia. Tych co ma juz nie wywali aby udowodnic swoja racje: mozna si eutrzymac nei strzelajac bramek.
bódyń
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bódyń
Znajdź inne posty napisane przez bódyń