Wyświetl pojedynczy post
buczo85
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 06.05.2021, 23:40
Wygramy to Mówicie, że Amica musi, ale my też w końcu musimy coś wygrać! Ile można dostawać w pałę, albo remisować? Myślę, że będą 3 pkt, a w ostatnim meczu Piast nas zleje i można kończyć ten dziadowski (kolejny) sezon.
Odpowiedz cytując