Temat
:
[XXIX kolejka] Wisła Kraków - Lech Poznań, 08-05-2021, 20:00
Wyświetl pojedynczy post
buczo85
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
21
06.05.2021, 23:40
Wygramy to
Mówicie, że Amica musi, ale my też w końcu musimy coś wygrać! Ile można dostawać w pałę, albo remisować? Myślę, że będą 3 pkt, a w ostatnim meczu Piast nas zleje i można kończyć ten dziadowski (kolejny) sezon.
buczo85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buczo85
Znajdź inne posty napisane przez buczo85