Smok napisał(a):

|
Jeśli PBB nie wygra z Płockiem róznicą dokładnie 4 bramek, to chciałbym zobaczyc na boisku WSZYSTKICH (nawet kontuzjowanych, byle mogących ustać 90 minut), którzy grając 180 minut w ostatnich 2 meczach, moga nam dac punkty do ProJunior.
|
A zdajesz sobie sprawę że nie grozi nam nic więcej jak 5 miejsce?
A i to nie jest zależne od nas ale od organu liczącego punkty.
Będzie remis, pewnie bramkowy, może jakieś 2-2. Na więcej nie liczę.
Obie ekipy nie grają o nic, Lech się otworzy, u nas będą dziury w obronie i tak to widzę