serek.c2 napisał(a):

|
Nic wspólnego z prawdą nie ma to co napisałeś. Trener ma sztab złożony ze współpracowników, których sam wybrał. Nie róbmy z trenera Kmiecika głównego problemu, on naprawdę nim nie jest.
|
No ok, czyli kwasu z Kmiecikiem nie ma, konfliktu z trio nie ma? Treningi nie są za ciężkie. W takim razie o co biega?