Ogryzek napisał(a):

A co to ma wspólnego z sytuacją u nas, z naszym "wewnętrznym" konfliktem?
Przecież wiadomo że nie chodzi o ciężkie treningi Hyballi i piłkarzy, a jego "charakter" i "relacje" z naszym Trio.
|
Ma tyle wspólnego, że Koźmiński napisał o "osobach będących blisko klubu", które przekazują info, że zawodnicy żalą się, że trener nawet w przerwie na reprę im nie odpuszcza, a do tego oni nie są sprowadzeni za miliony żeby na maxa grać co 3 dni.
Więc mimo, że główny powód całego sporu to charakter Hyballi i jego konflikt z Kubą, to jednak intensywne treningi nie przechodzą bez echa i "osoby blisko klubu jednak dziennikarzom coś szeptają
