Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1661
Stary 06.05.2021, 08:56
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A co to ma wspólnego z sytuacją u nas, z naszym "wewnętrznym" konfliktem?

Przecież wiadomo że nie chodzi o ciężkie treningi Hyballi i piłkarzy, a jego "charakter" i "relacje" z naszym Trio.
Ma tyle wspólnego, że Koźmiński napisał o "osobach będących blisko klubu", które przekazują info, że zawodnicy żalą się, że trener nawet w przerwie na reprę im nie odpuszcza, a do tego oni nie są sprowadzeni za miliony żeby na maxa grać co 3 dni.

Więc mimo, że główny powód całego sporu to charakter Hyballi i jego konflikt z Kubą, to jednak intensywne treningi nie przechodzą bez echa i "osoby blisko klubu jednak dziennikarzom coś szeptają
Odpowiedz cytując