Tonamini napisał(a):

Co do Polskich realiów - wypowiada się Pan Papszun. Sama prawda
|
A co to ma wspólnego z sytuacją u nas, z naszym "wewnętrznym" konfliktem?
Przecież wiadomo że nie chodzi o ciężkie treningi Hyballi i piłkarzy, a jego "charakter" i "relacje" z naszym Trio.