|
faktycznie z liczb lepiej wychodzi stolar , jednak subiektywnie wydaje mi sie ze to u hyballi , wymieniona młodzież odgrywa większa rolę w meczach , u stolara sie pojawiali , a częsci z w/w to nawet nie pamietam , a mecze ogladalem wszystkie (who the fuyck is morys)
|