Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1647
Stary 05.05.2021, 21:58
wydaje mi sie , niech ktoś mnie poprawi że żaden z naszych trenerów od czasów TSu, a może nawet i za TF nie stawiał tak odważnie na młodych , to duża zaleta , anie wiem czy nei najwieksza , bo za wymyslenie takiego starzynskiego mozemy niezla sumke przytulic , a chyba w najblizszych latach nic innego nam nie pozostalo jak mozolne odkuwanie sie finansowe
Odpowiedz cytując