Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1646
Stary 05.05.2021, 21:34
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Odbudować, ale do jakiej formy. Kto z piłkarzy w naszej kadrze w przeciągu ostatnich 18 miesięcy zagrał 16 dobrych meczy przez pełne 90 minut? Tu nie ma mowy o odbudowaniu nasza kadra to piłkarski szrot w zatrważającej większości.

Zobacz jak na tle naszej drużyny wygląda taki Kone. Koleś który nic nie grał i nigdy nikt za niego nawet złotówki nie zapłacił.
I tu jest problem. Mamy pełno piłkarskiego szrotu szrotu. Tu nie ma co odbudowywać, odbudować to można zawodnika który grał jak z nut i gdzieś się zagubił, a który nasz zawodnik w kwiecie wieku prezentował wysoka formę przez kilka sezonów ?
Wyzywałem Stolarczyka od parodystów i 07. Wyzywałem Skowronka od parodystów z orlika. Teraz dotarło do mnie, że to w naszym piłkarskim szrocie lub leniach i minimalistach jest problem. Jeżeli PH odejdzie i przyjdzie ktoś nowy to bez pogonienia większości tego składu będzie jak zwykle, kilka kolejek rewelka a pózniej jak zwykle czyli w cymbał i drżenie o utrzymanie i tak w kółko

Czy Janicki wali takie babole jak u nas Czy nie ma wyjścia i musi zapierdalac?
Odpowiedz cytując