PhantomRanger napisał(a):

|
Faktycznie Hyballa nie zasługuje na 2 szansę. Zwolnijmy go, a następnemu też dajmy pół roku, a jak nie będzie nas w połowie tabeli, wywalmy go w grudniu i zatrudnijmy kolejnego. Może za którymś razem trafimy.
|
Niedługo Hyballa sam będzie musiał założyć korki jak tak dalej będzie odstrzeliwać kolejnych piłkarzy. Dobry trener zawodników odbudowuje, a co robi Hyballa to każdy widzi.