Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1638
Stary 05.05.2021, 18:44
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Forum to się chciało pozbyć już praktycznie każdego, więc to akurat nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem, choć jak ostatnio jeden z forumowiczów napisał na sb, forumowicz może sobie na to pozwolić, bo on się nie musi martwić o skutki tej decyzji.

Problemem nie jest to, że słabsi piłkarze są odstawiani, a lepsi dostają szansę gry. Problemem jest masowość zjawiska odstawiania bez zapewnienia alternatywy. Tylko i wyłącznie.
Nie zgodzę się. Zamiast Chuki czy Silvy na ławce są Boguski, Kuba. Legendy zamiast parodystów.
Wiadomo że stawia to w złym świetle politykę kadrową klubu, ale ta polityka jest nieudolna. Skowronek "grał czym miał" i już go z nami nie ma. Hybala próbuje sobie wyszkolić piłkarzy (Starzyński, Gruszkowski, Szoty).
Ilu z odstawionych piłkarzy prezentowało ekstraklasowy poziom? Ci którzy już odeszli to poziom pierwszej ligi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując