Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1637
Stary 05.05.2021, 15:58
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
Ale wiesz, że Plewka u Skowronka zagrał niewiele ponad połowę możliwych minut? Po kompromitacji z KSZO, dwa mecze spędził na ławce, a dwa poza kadrą. Wywalczenie miejsca, to tak naprawdę wskoczenie do jedenastki, jako młodzieżowiec, bo Buksa i Szot mieli koronawirusa.
W ten sam sposób można podejść do Starzyńskiego.Też zagrał połowę możliwych minut też tak na dobre wskoczył do składu przez kontuzje Plewki.Patryk wskoczył do składu za Szota ale potem obaj mieścili sie w pierwszej jedenastce.Buksy nawet nie komentuje bo zagrał tylko w pierwszym meczu a potem to już były tylko epizody
Odpowiedz cytując