Temat
:
Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ...
Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
2099
05.05.2021, 10:01
pepe72
napisał(a):
Jak wygramy z Amicą to jest szansa
Obawiam się, że to już "nie będzie się liczyć", bo od razu ktoś sobie dopisze 5 punktów w wirtualnej tabeli
Współwłaściciel, współsponsor
Adasss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adasss
Znajdź inne posty napisane przez Adasss