PhantomRanger napisał(a):

|
Odstawił piłkarzy, którzy i tak nic nie rokowali i forum chciało się ich pozbyć. Może dzięki temu taki Starzyński czy Plewka dostali swoją szansę i jak na razie ją wykorzystali. Co będzie dalej, zależy od nich.
|
Forum to się chciało pozbyć już praktycznie każdego, więc to akurat nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem, choć jak ostatnio jeden z forumowiczów napisał na sb, forumowicz może sobie na to pozwolić, bo on się nie musi martwić o skutki tej decyzji.
Problemem nie jest to, że słabsi piłkarze są odstawiani, a lepsi dostają szansę gry. Problemem jest masowość zjawiska odstawiania bez zapewnienia alternatywy. Tylko i wyłącznie.