Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1625
Stary 05.05.2021, 09:58
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Odstawił piłkarzy, którzy i tak nic nie rokowali i forum chciało się ich pozbyć. Może dzięki temu taki Starzyński czy Plewka dostali swoją szansę i jak na razie ją wykorzystali. Co będzie dalej, zależy od nich.
Forum to się chciało pozbyć już praktycznie każdego, więc to akurat nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem, choć jak ostatnio jeden z forumowiczów napisał na sb, forumowicz może sobie na to pozwolić, bo on się nie musi martwić o skutki tej decyzji.

Problemem nie jest to, że słabsi piłkarze są odstawiani, a lepsi dostają szansę gry. Problemem jest masowość zjawiska odstawiania bez zapewnienia alternatywy. Tylko i wyłącznie.
Odpowiedz cytując