Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1623
Stary 05.05.2021, 09:31
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
W naszej drużynie na środek tabeli to jest Frydrych i Zukow w formie. Na poziomie dolnej połówki ekstraklasy jest jeszcze Lis i może Forbes jako rezerwowy. Reszta to 1-wsza liga z czego taki Burliga, Mawutor, Radakovic, obecny Yeboah, Szot i Szota by mieli nawet problem z podstawowym składem.
Mamy skład węgla i papy i zajmujemy do tego adekwatne miejsce.
Większości grajkom kończą się kontrakty i to odpowiednia pora żeby ich wymienić.
Dodatkowo sytuacja z Kubą jest niekomfortowa - ciężko występować jednocześnie jako zwierzchnik trenera i jego podwładny. Prędzej czy później musiały jakieś tarcia nastąpić.
W dobrze pracującej maszynie, to i 80% obecnych piłkarzy miałoby miejsce. Oczywiście w innej konfiguracji niż obecnie...

Na tej samej zasadzie zwolnić 20 i zatrudnić 20 to marna koncepcja.

Jeśli zespół potrafi:
Zremisować na wyjeździe z Rakowem, Górnikiem (wówczas liderem ligi), Pogonią, Legia (czyli całym top 3). Do tego wygrać z Pogonią, prawie wygrać z Piastem.
To coś tam potrafi.
Zostawić najlepszych, pozbyć się słabych ogniw, wzmocnić na newralgicznych pozycjach... W teorii wydaje się to proste...

To w jakim kierunku pójdą kolejne ruchy jest co najmniej zastanawiające ..
Odpowiedz cytując