Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22939
Stary 05.05.2021, 09:03
Nie wiem czy to można nazwać planem ale czy my nie potrzebujemy typowej "mieszkanki rutyny z młodością"?!
Doświadczeni i ograni ligowcy + młodzi z potencjałem na sprzedaż i zarobek.Powiedzmy że w propocji 6+5 jeśli chodzi o pierwszy skład.
Zakładam że Lis i Forbes zostaną sprzedani więc zostają nam:
doświadczeni ligowcy: Frydrych, Uryga, Sadlok (z bólem ale jednak), Żukow, Plewka (dla mnie to już ta grupa)
młodzi: Gruszkowski, Szot, Starzyński, Młyński.

I w jednej i w drugiej grupie mamy braki, także nie zamykajmy się z góry na 2 doświadczonych ligowców, którzy pomogą tej młodzieży otrzaskać się w lidze i zwiększyć potencjał sprzedażowy a jednocześnie dadzą nam trochę radości z kilku zwycięstw ligowych...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując