Ogryzek napisał(a):

No tak, bo mamy wiele lepszych i ściągamy wiele lepszych 
Tak, Cholewiak to nie jest moje marzenie, ale przy tym co mamy spokojnie wywalczyłby plac.
|
Czy to Cholewiak, czy to Badia to generalnie są solidni piłkarze którzy nas w obecnej sytuacji na pewno wzmocnią, ale pytanie w ogóle o to jaka kadrę chcemy zbudować... Bo kolejni 31-latkowie, niesprzedawalni, z zapewne wysokim kontraktem czy na pewno to jest to w co celujemy?
Przydałby się jakiś plan. Nie musi być nawet sprytny, ale z jakimkolwiek sensem. Zawodnicy też powinni być ściągani pod koncepcję trenera... Ale wiemy jak jest.