Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22937
Stary 05.05.2021, 08:33
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No tak, bo mamy wiele lepszych i ściągamy wiele lepszych

Tak, Cholewiak to nie jest moje marzenie, ale przy tym co mamy spokojnie wywalczyłby plac.
Czy to Cholewiak, czy to Badia to generalnie są solidni piłkarze którzy nas w obecnej sytuacji na pewno wzmocnią, ale pytanie w ogóle o to jaka kadrę chcemy zbudować... Bo kolejni 31-latkowie, niesprzedawalni, z zapewne wysokim kontraktem czy na pewno to jest to w co celujemy?

Przydałby się jakiś plan. Nie musi być nawet sprytny, ale z jakimkolwiek sensem. Zawodnicy też powinni być ściągani pod koncepcję trenera... Ale wiemy jak jest.
Odpowiedz cytując