Temat
:
Peter Hyballa trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
1619
05.05.2021, 07:20
s1mone
napisał(a):
Proszę Cię. Na tle Barcy czy Realu to byli wtedy nonejmy co LM wygrali. Jesli mi powiesz ze to bylo expected to chyba jebnę
W cwiercfinale odprawili chociazby Man U z Giggsem Scholesem i Van Nisterloyem czy bracmi Neville, a z ławki wchodzili Cristiano Ronaldo czy Solskjear. Co ty porównujesz
I mozna tak aż do finalu, gdzie też trafili na podobny meteor do nich samych w postaci Monaco.
A czy kolejna szansa dla Hyballi ma sens? Jakis tam ma, jesli dostanie szansę to bede trzymal za niego kciuki, zeby poszlo mu lepiej. Ale po zwolnieniu szat rwac nie zamierzam jak co poniektórzy. To nie jest jedyny trener, który moze nam pomoc.
Faktycznie Hyballa nie zasługuje na 2 szansę. Zwolnijmy go, a następnemu też dajmy pół roku, a jak nie będzie nas w połowie tabeli, wywalmy go w grudniu i zatrudnijmy kolejnego. Może za którymś razem trafimy.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"
- ANDRZEJ IWAN
PhantomRanger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PhantomRanger
Znajdź inne posty napisane przez PhantomRanger