|
Ale kto ma dokonać tej rewolucji kadrowej?
Rok temu ona była, przyszła spora liczba i co z tego wyszło?
Wielkie nic.
Jaka jest pewność, że po prawdopodobnej zmianie trenera i przyjściu kolejnej dużej grupy grajków od znajomych menedżerów będzie lepiej?
|