ciastek88 napisał(a):

Ja tylko chciałem zauważyć , że nie jest tak , że jestem za pozostawieniem Hyballi bo jakoś mnie zauroczył albo jak jeden gagatek wmawia mi , że jestem za Hyballa bo ma niemiecki paszport Jestem za pozostawieniem Hyballi bo chyba nikt nie ma wątpliwości , że mamy skład węgla i papy i możemy sobie zmieniać trenerów do woli a nic nam to nie przyniesie a Hyballa przynajmniej będzie chciał trochę szrotu przerzucić przez ogrodzenie do parku Jordana . Przyjdzie Ojrzyński, Sobol, Brzęczek, Rusek, Chorwat czy Kazach i za pół roku będziemy ponownie przerabiać ten sam temat. Znowu część forum będzie się zastanawiać czy zwalniać trenera czy nie bo skład to eeeee noo mamy na górną 8 przecieeeee .
Dlatego część forum może otwierać szampany przyjdzie Bartoszek , Brzęczek albo inny PMS , który byle dostać fuchę będzie zapewniał , że kadra jest dobra , nie ma co robić rewolucji, gramy o górną 8 ... za pół roku max rok wrócimy do tematu nowego trenera . Stawiam na to zbymakowe szampany.
|
Właśnie, po mojemu to najprawdopodobniej faktycznie gdzieś za pół roku wrócimy do tematu nowego trenera...ale niezależnie od tego czy Hyballa zostanie w Wiśle te kilka miesięcy dłużej, czy już wcześniej zostanie zastąpiony kimś innym. Ta karuzela będzie się kręcić i Hyballa zostanie zwolniony lub odejdzie prędzej czy później.
Jeśli ma ofertę z II Bundesligi, to na pewno sam będzie prosił o rozwiązanie umowy.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!