Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1599
Stary 04.05.2021, 20:23
Proszę Cię. Na tle Barcy czy Realu to byli wtedy nonejmy co LM wygrali. Jesli mi powiesz ze to bylo expected to chyba jebnę W cwiercfinale odprawili chociazby Man U z Giggsem Scholesem i Van Nisterloyem czy bracmi Neville, a z ławki wchodzili Cristiano Ronaldo czy Solskjear. Co ty porównujesz I mozna tak aż do finalu, gdzie też trafili na podobny meteor do nich samych w postaci Monaco.

A czy kolejna szansa dla Hyballi ma sens? Jakis tam ma, jesli dostanie szansę to bede trzymal za niego kciuki, zeby poszlo mu lepiej. Ale po zwolnieniu szat rwac nie zamierzam jak co poniektórzy. To nie jest jedyny trener, który moze nam pomoc.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 04.05.2021 o godz. 20:49.
Odpowiedz cytując